Soft UI Dashboard Laravel, ALPINE.JS Livewire FULL STACK APPSesli dinle

Soft UI Dashboard Laravel Livewire FULL STACK APP WITH LARAVEL, LIVEWIRE & ALPINE.JS

Soft UI Dashboard Laravel Livewire, Bootstrap 5 için uyarlanmış düzinelerce el yapımı UI öğesi ve kullanıma hazır Laravel arka ucuyla birlikte gelir. Livewire entegrasyonu, favori çerçevenizin rahatlığından ayrılmadan dinamik arayüzleri daha kolay oluşturmanıza olanak tanır. Bunu Alpine.js ile daha da birleştirirseniz, bir sonraki projenize başlamak için mükemmel kombinasyonu elde edersiniz.


70 el işi kullanıcı arayüzü bileşeni. Düğmelerden girişlere, gezinme çubuklarından kartlara kadar her şey görsel olarak uyumlu arayüzler oluşturmak için tasarlanmıştır.
Başlamanıza yardımcı olacak 7 örnek sayfa
Laravel ile oluşturulmuş tam işlevsel kimlik doğrulama sistemi, kayıt ve kullanıcı profili düzenleme özellikleri
Livewire ve Alpine.js entegrasyonu

Kişisel ve ticari projeler için ücretsiz

İster bir yan proje üzerinde çalışıyor olun ister bir müşteriye teslimat yapıyor olun, yanınızdayız. Soft UI Dashboard Laravel, MIT lisansı altında yayınlandı, böylece hem kişisel hem de ticari projeleriniz için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kodlamaya başlamak.


Ayrıntılı belgeler ve örnek sayfalar

Ayrıca takip edebilmeniz için her bileşen ve özellik için ayrıntılı belgeler de ekledik. Önceden oluşturulmuş örnek sayfalar, Soft UI Dashboard Laravel Livewire'ın neler sunabileceğine dair hızlı bir bakış sağlar, böylece hemen başlayabilirsiniz.


0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Tema Ayarları

Kendi özelleştirilmiş stilini belirle

Mod Seç

Uygulamanız için mükemmel renk modunu seçin.


RTL Mode

Dil yönünüzü değiştirin


Fluid Layout

Tam ekran modu aç/kapat

Görünüm